نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ساماندهی فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان(ورودی1392)

بدینوسیله به اطلاع می رساند ساماندهی فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان در سال تحصیلی95-96 جهت دانشجویان ورودی سال 1392 (سهمیه خدمتی استان یزد) بصورت الکترونیکی و از طریق سایت معاونت پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد انجام می شود. بنابراین دانشجویان محترم حداکثر تا تاریخ 96/05/10 فرصت دارند جهت تکمیل فرم امتیازبندی، به آدرس TSTC.YAZDEDU.IR  قسمت اعلانات مراجعه نمایند و با کد و رمز عبور اختصاصی که از طریق پیامک به شماره تلفن همراه اعلام شده ارسال می گردد، وارد سامانه شوند.

همچنین در صورت عدم دریافت پیامک موردنظر و یا هرگونه اشکال در ورود و ثبت نام با شماره تلفن (33144425-035) خانم راهبریان تماس بگیرید.(ساعت 8 لغایت 13)

تذکرات

1-نیاز مناطق آموزشی پس از فرآیند نقل و انتقال نیروی انسانی مشخص می شود (اواخر مردادماه یا اوایل شهریورماه)

2-تعیین محل خدمت فارغ التحصیلان بر اساس اولویت های انتخابی و امتیاز دانشجو مشخص می شود که در صورت عدم نیاز در مناطق انتخابی، نزدیک‌ترین مناطق نیازمند نیروی انسانی بر اساس اولویت دانشجو انتخاب خواهد شد.

3-پس از تکمیل فرم امتیازبندی، مستندات لازم در هربند جهت تایید نهایی به دانشگاه محل تحصیل ارائه گردد.

4-امتیاز فعالیتهای فوق برنامه شامل فعالیتهای پرورشی، فرهنگی، هنری، ورزشی، علمی و ...  توسط واحد فرهنگی دانشگاه براساس پرونده فرهنگی دانشجو محاسبه می گردد که بصورت  یک مقدار عددی از 0 تا 15 با دو رقم اعشار است.

ورود به سامانه ثبت نام

 ثبت نام

آدرس کوتاه: