نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

شركت همكاران شاغل در مدارس غير انتفاعي در دوره هاي ضمن خدمت

رئیس اداره برنامه ریزی، تامین و آموزش نیروی انسانی از فراهم شدن امكان شركت همكاران شاغل در مدارس غير انتفاعي در دوره هاي ضمن خدمت خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " محمد نعیمی پور" اظهار داشت : با توجه به مشكل ثبت نام همكاران فرهنگی شاغل در مدارس غير انتفاعي استان در سامانه ltms ،با پيگيري بعمل آمده از طريق وزارت متبوع ، امكان ثبت نام اين دسته از همكاران در سامانه ltms فراهم گرديد.

وی افزود: اين گروه از همكاران جهت شركت در دوره هاي ضمن خدمت فرهنگيان ، پس از ثبت نام اوليه و دريافت كد كاربري و رمز از صفحه اول سامانه ltms   ، به عنوان فراگير وارد شده و نسبت به تكميل اطلاعات خود اقدام نمايند.

نعیمی پور تصریح کرد: پس از تاييد اطلاعات وارد شده توسط آموزشگاه محل خدمت ، اين دسته از همكاران مي توانند به عنوان فراگير در تمام دوره هاي ضمن خدمت متناسب با شرايط خود شركت نمايند.

این مقام مسئول گفت : همچنين با فعال شدن كد پرسنلي همكاران حق التدريس اين دسته از همكاران نيز مي توانند از اين پس  با توجه به شرايط خود از طريق سامانه ltms  در دوره هاي ضمن خدمت فرهنگيان شركت نمايند.

نعیمی پور افزود : در سال جاری 52 هزار و 748 نفر از همكاران اداري و آموزشي  در دوره هاي ضمن خدمت فرهنگيان شركت نموده كه از اين تعداد 3 هزار و 314  نفر از طريق كد ملي امكان شركت در دوره هاي ضمن خدمت را پيدا نموده اند.

 

آدرس کوتاه: