نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فعالیت‌های مکمل آموزشی و پرورشی

دوره آموزشی "فعالیت‌های مکمل آموزشی و پرورشی" براساس محتوای مجلات تربیت برگزار می گردد.

عنوان دوره: فعالیت‌های مکمل آموزشی و پرورشی

ساعت دوره: 20 ساعت

ویژگی دوره: تخصصی

نحوه برگزاری دوره: بصورت الکترونیکی و  از طریق سامانه LTMS- فراگیران می توانند از قسمت "دوره‌های ثبت‌نام‌شده" با كلیك بر روی پیوند "ورود به كلاس" و سپس قسمت "محتوای دوره" وارد فرایند آموزش شوند.

مرحله اول برگزاری

فراگیران دوره قبلا در سامانه ltms  توسط کارشناس آموزش نیروی انسانی ثبت نام شده‌اند (مشترکین مجلات تربیت طبق سهمیه و براساس لیست معاونت پرورشی مناطق و رشته انتخابی (تربیت، تربیت قرآنی، سیاسی اجتماعی، مشاوره).

زمان برگزاری دوره از تاریخ 12 اردیبهشت لغایت 28 اردیبهشت به مدت دو هفته است

برگزاری 3 مرحله آزمون كه مرحله اول 18 اردیبهشت، مرحله دوم 21 اردیبهشت، مرحله سوم 24 اردیبهشت می باشد. و هر مرحله قسمتی از 20 نمره را پوشش خواهد داد . لذا همه ی فراگیران باید در تمام آزمون ها شركت نمایند تا بتوانند نمره ی كامل را دریافت نمایند .

هر مرحله آزمون در یك روز و سه بازه زمانی مختلف برگزار خواهد شد لذا انتخاب زمان آزمون در اختیار فراگیران خواهد بود ( زمان اول ساعت 9 تا 30 / 9 ، زمان دوم 14 تا 30 /14، زمان سوم 20 تا 30 /20 می باشد)

نمره قبولی 12 از  20 می باشد و نمره پایانی بر اساس فعالیت های ذكر شده محاسبه خواهد شد .

مرحله دوم برگزاری

فراگیران دوره افرادی هستند كه در مرحله اول ثبت نام نموده و شركت ننموده و یا نمره قبولی كسب ننموده که بطور خودكار در دوره فوق الذكر ثبت نام شده اند .

سوالات آزمون پایانی  در هر مبحث متفاوت می باشد،

شروع دوره از 22خرداد لغایت 8 تیر از طریق سامانه رایادرس می باشد ( آدرس كانال ارتباطی @ezemnekhedmat )

فراگیران می بایست برای گذارندن دوره در هر بخش مطالب را مطالعه كرده و در آزمون های میان دوره و آزمون پایانی شركت نمایند. مشاركت در پرسش و پاسخ ها الزامی نیست ولی شامل امتیاز می باشد.

آزمون پایانی در یك روز و سه بازه ی زمانی مختلف برگزار خواهد شد لذا انتخاب زمان آزمون در اختیار فراگیران خواهد بود ( زمان اول ساعت 9 تا 30/9، زمان دوم 14 تا 30/14، زمان سوم 20 تا 30/20 می باشد)

آزمون پایانی تكرار نخواهد شد و هر فراگیر فقط می تواند در یكی از  زمان های اعلام شده (زمان اول ساعت 9 تا 30/9، زمان دوم 14 تا 30/14، زمان سوم 20 تا 30/20 ) در آن روز  شركت نماید.

نمره قبولی 12 از  20 می باشد و نمره پایانی بر اساس فعالیت های ذكر شده بصورت 10 نمره فعالیت و مشاركت در دوره و 10 نمره آزمون پایانی محاسبه خواهد شد.

آدرس کوتاه: