نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست کارشناسان آموزش نیروی انسانی استان یزد

رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش ونیروی انسانی : درسالجاری 170 دوره آموزش ضمن خدمت برای معلمان استان برگزار شده است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد نشست کارشناسان آموزش نیروی انسانی ادارات آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق استان به صورت ویدئو کنفرانس برگزارشد.

دراین نشست رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش و نیروی انسانی از برگزاری 170 دوره آموزش ضمن خدمت برای معلمان استان درسالجاری خبرداد و گفت : دراین دوره ها درمجموع 110 هزار نفر شرکت کرده اند .

"محمد نعیمی پور" افزود : امسال در مجموع یک میلیون و 170 نفرساعت دوره آموزشی برای معلمان برگزار شده است که 574 هزار نفرساعت دوره های عمومی و مابقی از دوره های تخصصی می باشد

وی با اشاره به ضرورت جمع بندی دوره های آموزشی تا 19 اسفندماه از کارشناسان شهرستانها ومناطق استان خواست با ثبت نمرات شرکت کنندگان " عملیات بستن دوره ها " را تا زمان یاد شده درسامانه ltms  به پایان برسانند .

"نعیمی پور" افزود : با توجه به محدودیت های ایجاد شده همکاران محترم متقاضی شرکت درهردوره آموزشی می بایست قبل از شروع هردوره،  در سامانه ltms   ثبت نام کنند .

ایشان یادآورشد از ابتدای سال 1396 تمامی اطلاع رسانی های مربوط به برگزاری دوره های آموزشی و سایر بخشنامه ها و دستورالعمل هایی که دراین زمینه صادرمی شود صرفا از طریق سایت معاونت پژوهش و برنامه ریزی به آدرس tstc.yazdedu.ir انجام خواهد شد .

درادامه این نشست رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد به سوالات کارشناسان شهرستانها و مناطق 14 گانه استان درزمینه های مختلف پاسخ گفت.