نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

«جغرافیا 3 علوم انسانی»

«جغرافیا 3 علوم انسانی»همكاران محترم 
با سلام و احترام 

به اطلاع می رساند، ثبت نام دوره آموزشی بررسی ، تحلیل و روش تدریس «جغرافیا 3 علوم انسانی» پایه دوازدهم و بازآموزی مبانی علمی آن توسط شركت تصویر سازان آرمان فردا از تاریخ 98/01/28 الی 98/02/05 آغاز می‏گردد. دوره حاضر كه در قالب (24) ساعت آموزش ضمن خدمت و با كد دوره " 99506392 " به صورت الكترونیكی ارائه شده است. ثبت نام در این دوره صرفا از طریق سامانه LTMS وزارت آموزش و پرورش انجام می‏شود.لینك ورود به سامانه یادگیری آنلاین emoocfarda.ir  نیز در LTMS فعال خواهد گردید. در این دوره آموزشی محتوا توسط اساتید محترم كه مولفین كتاب درسی هستند تدریس و به عنوان منبع آموزشی اصلی در نظر گرفته شده است.

1) مشاهده فیلم آموزشی :  در هنگام مشاهده فیلم های آموزشی در سامانه emoocfarda.ir كیفیت تصویر به صورت اتوماتیك بر مبنای سرعت اینترنت شما تنظیم می‏شود. جهت استفاده از امكانات پخش كننده ویدیو، استفاده از مرورگرهای جدید نظیر كروم یا فایرفاكس توصیه می‏شود. ضمنا جاوا اسكریپت می‏بایست در مرورگر شما فعال باشد.

2) پرسش و پاسخ : این دوره به صورت تعاملی بوده و شما فراگیران گرامی می توانید سوالات خود را با مدرسین محترم مطرح كنید و پاسخ آن را دریافت نمایید.

3) آزمون ارزشیابی :  این آزمون به صورت آنلاین و ۴ گزینه‏ ای خواهد بود. تاریخ برگزاری آزمون ها متعاقباً درسامانه emoocfarda.ir اعلام خواهد شد.

شرط قبولی : بر مبنای مصوبات ضمن خدمت آموزش و پرورش كسب  نمره ( 12 از 20) شرط قبولی در دوره تعیین گردیده است .

 

معاونت برنامه ریزی ، آموزش نیروی انسانی