نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

« زبان خارجی 3 »

« زبان خارجی 3 »همكاران محترم 
با سلام و احترام

به اطلاع می رساند، ثبت نام دوره آموزشی بررسی ، تحلیل و روش تدریس « زبان خارجی 3 » پایه دوازدهم و باز آموزی مبانی علمی آن  توسط شركت تصویرسازان آرمان فردا از تاریخ 97/12/12 الی 97/12/15 آغاز می‏گردد.دوره حاضر كه در قالب (16) ساعت آموزش ضمن خدمت و با كد دوره " 99506387 " به صورت الكترونیكی ارائه شده است.ثبت نام در این دوره صرفا از طریق سامانه LTMS وزارت آموزش و پرورش انجام می‏شود.لینك ورود به سامانه یادگیری آنلاین emoocfarda.ir نیز در LTMS فعال خواهد گردید. در این دوره آموزشی محتوا توسط اساتید محترم كه مولفین كتاب درسی هستند تدریس و به عنوان منبع آموزشی اصلی در نظر گرفته شده است.

1) مشاهده فیلم آموزشی :  در هنگام مشاهده فیلم های آموزشی در سامانه emoocfarda.ir كیفیت تصویر به صورت اتوماتیك بر مبنای سرعت اینترنت شما تنظیم می‏شود. جهت استفاده از امكانات پخش كننده ویدیو، استفاده از مرورگرهای جدید نظیر كروم یا فایرفاكس توصیه می‏شود. ضمنا جاوا اسكریپت می‏بایست در مرورگر شما فعال باشد.

2) پرسش و پاسخ : این دوره به صورت تعاملی بوده و شما فراگیران گرامی می توانید سوالات خود را با مدرسین محترم مطرح نموده و پاسخ آن را دریافت نمایید.

3) آزمون ارزشیابی :  در این دوره آموزشی  آزمون ها به صورت آنلاین و ۴ گزینه ای خواهند بود. تاریخ برگزاری آزمون ها متعاقبا درسامانه emoocfarda.ir اعلام خواهد گردید.

4) فعالیت كلاسی : 10 درصد از نمره كل به فعالیت كلاسی (مشاهده فیلم آموزشی) اختصاص دارد كه بر مبنای گزارش میزان فعالیت شما در سامانه یادگیری آنلاین emoocfarda.ir به شما تعلق خواهد گرفت.

5) شرط قبولی :  كسب نمره ( 12 از 20) شرط قبولی در دوره تعیین گردیده است.

 

معاونت برنامه ریزی آموزش منابع انسانی