نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

« فارسی 3 نظری »

« فارسی 3 نظری »همكاران محترم 
با سلام و احترام

به اطلاع می رساند، ثبت نام دوره آموزشی بررسی ، تحلیل و روش تدریس « فارسی 3 نظری » پایه دوازدهم و باز آموزی مبانی علمی آن توسط شركت تصویر سازان آرمان فردا از تاریخ 97/12/13 الی 97/12/20 آغاز می‏گردد. دوره حاضر در قالب (32) ساعت آموزش ضمن خدمت و با كد دوره " 99506378 " به صورت الكترونیكی ارائه شده است. ثبت نام در این دوره صرفا از طریق سامانه LTMS وزارت آموزش و پرورش انجام می‏شود. لینك ورود به سامانه یادگیری آنلاین emoocfarda.ir نیز در LTMS فعال خواهد گردید. در این دوره آموزشی محتوا توسط اساتید محترم كه مولفین كتاب درسی هستند تدریس و به عنوان منبع آموزشی اصلی در نظر گرفته شده است.

1) مشاهده فیلم آموزشی :  در هنگام مشاهده فیلم های آموزشی در سامانه emoocfarda.ir كیفیت تصویر به صورت اتوماتیك بر مبنای سرعت اینترنت شما تنظیم می‏شود. جهت استفاده از امكانات پخش كننده ویدیو، استفاده از مرورگرهای جدید نظیر كروم یا فایرفاكس توصیه می‏شود. ضمنا جاوا اسكریپت می‏بایست در مرورگر شما فعال باشد.

2) پرسش و پاسخ : این دوره به صورت تعاملی بوده و شما فراگیران گرامی می توانید سوالات خود را با مدرسین محترم مطرح كنید و پاسخ آن را دریافت نمایید.

3) آزمون ارزشیابی نهایی :  این آزمون به صورت آنلاین و ۴ گزینه ‏ای خواهد بود. تاریخ برگزاری آزمون ها متعاقباً درسامانه emoocfarda.ir اعلام خواهد شد.

4) پروژه تحلیل:  نحوه ارسال پروژه در سامانه emoocfarda.ir مشخص می شود.

5) شرط قبولی :  كسب  نمره ( 12 از 20) شرط قبولی در دوره تعیین گردیده است.

 ارزشیابی دوره آموزشی فارسی 3 :

ردیف

فعالیت

درصد نمره

نمره از 20

1

مشاهده محتوا فیلم

10

2

2

پرسش و پاسخ

10

2

3

پروژه تحلیلی

30

6

4

آزمون نهایی

50

10

جمع كل

100

20

 

 

معاونت برنامه ریزی آموزش منابع انسانی