نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تاریخ 3 علوم انسانی پایه دوازدهم

تاریخ 3 علوم انسانی پایه دوازدهم


برگزاری دوره آموزشی " بررسی ، تحلیل و روش تدریس تاریخ 3 علوم انسانی پایه دوازدهم " با كد 99506393 به مدت 24 ساعت

همكاران محترم 
با سلام و احترام 

به اطلاع می رساند، ثبت نام دوره آموزشی بررسی ، تحلیل و روش تدریس « تاریخ 3 علوم انسانی» پایه دوازدهم و باز آموزی مبانی علمی آن توسط شركت تصویر سازان آرمان فردا از تاریخ 97/11/24 الی 97/12/04 آغاز می‏گردد.دوره حاضر در قالب (24) ساعت آموزش ضمن خدمت و با كد دوره " 99506393 " به صورت الكترونیكی ارائه شده است. ثبت نام در این دوره صرفا از طریق سامانه LTMS وزارت آموزش و پرورش انجام می‏شود. لینك ورود به سامانه یادگیری آنلاین emoocfarda.ir نیز در LTMS فعال خواهد گردید. در این دوره آموزشی محتوا توسط استادان محترم كه مولفین كتاب درسی هستند تدریس و به عنوان منبع آموزشی اصلی در نظر گرفته شده است.

1)مشاهده فیلم آموزشی :  در هنگام مشاهده فیلم های آموزشی در سامانه emoocfarda.ir كیفیت تصویر به صورت اتوماتیك بر مبنای سرعت اینترنت شما تنظیم می‏شود. جهت استفاده از امكانات پخش كننده ویدیو، استفاده از مرورگرهای جدید نظیر كروم یا فایرفاكس توصیه می‏شود. ضمنا جاوا اسكریپت می‏بایست در مرورگر شما فعال باشد.

2) پرسش و پاسخ : این دوره به صورت تعاملی بوده و شما فراگیران گرامی می توانید سوالات خود را با مدرسین محترم مطرح نموده و پاسخ آن را دریافت نمایید.

3) آزمون ارزشیابی : آزمون در پایان دوره، به صورت تك مرحله ای و در دو روز برگزار می گردد فراگیران گرامی در هر دو آزمون می توانند شركت نمایند و بیشترین نمره به عنوان نمره دوره در نظر گرفته خواهد شد. ضمنا تاریخ برگزاری آزمون ها متعاقبا درسامانه emoocfarda.ir اعلام خواهد گردید.

4) شرط قبولی :  كسب  نمره ( 12 از 20) شرط قبولی در دوره تعیین گردیده است.

 

معاونت برنامه ریزی آموزش منابع انسانی