نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دوره آموزشی « نگارش 3 نظری»

دوره آموزشی « نگارش 3 نظری»همكاران محترم 
با سلام و احترام

به اطلاع می رساند، ثبت نام دوره آموزشی بررسی ، تحلیل و روش تدریس « نگارش 3 نظری» پایه دوازدهم و باز آموزی مبانی علمی آن توسط شركت تصویر سازان آرمان فردا از تاریخ 97/11/06 الی 97/11/13 آغاز می‏گردد. دوره حاضر در قالب (24) ساعت آموزش ضمن خدمت و با كد دوره " 99506379 " به صورت الكترونیكی ارائه شده است. ثبت نام در این دوره صرفا از طریق سامانه LTMS وزارت آموزش و پرورش انجام می‏شود. لینك ورود به سامانه یادگیری آنلاین emoocfarda.ir نیز در LTMS فعال خواهد گردید. در این دوره آموزشی محتوا توسط استادان محترم كه مولفین كتاب درسی هستند تدریس و به عنوان منبع آموزشی اصلی در نظر گرفته شده است.

1) مشاهده فیلم آموزشی :  در هنگام مشاهده فیلم های آموزشی در سامانه emoocfarda.ir كیفیت تصویر به صورت اتوماتیك بر مبنای سرعت اینترنت شما تنظیم می‏شود. جهت استفاده از امكانات پخش كننده ویدیو، استفاده از مرورگرهای جدید نظیر كروم یا فایرفاكس توصیه می‏شود. ضمنا جاوا اسكریپت می‏بایست در مرورگر شما فعال باشد.

2 )  پرسش و پاسخ : این دوره به صورت تعاملی بوده و شما فراگیران گرامی می توانید سوالات خود را با مدرسین محترم مطرح نموده و پاسخ آن را دریافت نمایید.

3 )  تولید متن:  نحوه ارسال متن های نوشتاری در سامانه emoocfarda.ir مشخص می شود.

4 )  شرط قبولی :  كسب  نمره ( 12 از 20) شرط قبولی در دوره تعیین گردیده است.

 ارزشیابی درس نگارش 3 :

ردیف

فعالیت

درصد نمره

نمره از 20

1

تولید متن نوشتاری

80

16

2

پرسش و پاسخ

10

2

3

مشاهده فیلم

10

2

جمع كل

100

20