نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مطالعات فرهنگی 1 علوم انسانی

مطالعات فرهنگی 1 علوم انسانیهمكاران محترم 
با سلام و احترام

به اطلاع می رساند، ثبت نام دوره آموزشی " بررسی ، تحلیل و روش تدریس مطالعات فرهنگی 1 علوم انسانی پایه دوازدهم و باز آموزی مبانی علمی آن "  توسط شركت تصویر سازان آرمان فردا از تاریخ 97/12/15 الی 97/12/22 آغازمی‏گردد. دوره حاضر در قالب (24) ساعت آموزش ضمن خدمت و با كد دوره " 99506399 " به صورت الكترونیكی ارائه شده است. ثبت نام در این دوره صرفا از طریق سامانه LTMS وزارت آموزش و پرورش انجام می‏شود. لینك ورود به سامانه یادگیری آنلاین emoocfarda.ir نیز در LTMS فعال خواهد گردید. در این دوره آموزشی محتوا توسط اساتید محترم كه مولفین كتاب درسی هستند تدریس و به عنوان منبع آموزشی اصلی در نظر گرفته شده است.

1) مشاهده فیلم آموزشی :  در هنگام مشاهده فیلم های آموزشی در سامانه emoocfarda.ir كیفیت تصویر به صورت اتوماتیك بر مبنای سرعت اینترنت شما تنظیم می‏شود. جهت استفاده از امكانات پخش كننده ویدیو، استفاده از مرورگرهای جدید نظیر كروم یا فایرفاكس توصیه می‏شود. ضمنا جاوا اسكریپت می‏بایست در مرورگر شما فعال باشد.

2) پرسش و پاسخ : این دوره به صورت تعاملی بوده و شما فراگیران گرامی می توانید سوالات خود را با مدرسین محترم مطرح كنید و پاسخ آن را دریافت نمایید.

3) فعالیت كلاسی : 25 درصد از نمره كل به فعالیت كلاسی (پرسش و پاسخ و  مشاهده فیلم آموزشی) اختصاص دارد كه بر مبنای گزارش میزان فعالیت شما در سامانه یادگیری آنلاین emoocfarda.ir به شما تعلق خواهد گرفت.

4) آزمون  نهایی :  این آزمون به صورت آنلاین و ۴ گزینه ‏ای خواهد بود. تاریخ برگزاری آزمون ها متعاقبا درسامانه emoocfarda.ir اعلام خواهد گردید.

5) شرط قبولی :  كسب  نمره ( 12 از 20) شرط قبولی در دوره تعیین گردیده است.

 

معاونت برنامه ریزی آموزش منابع انسانی